Výsledky Festivalu PAF Tachov 2015

Vytisknout
Vytvořeno: 13. 1. 2015 5:40

PAF 2015 - Fotografie02

Autorská portfolia

1. místo   Van Saen Bruno    BE
2. místo   Staes Filip          BE
3. místo      Andrey Narchuk   RU

 

 TOP foto  + cena dětského diváka   Gino Symus           BE

1.černobílá

1. místo   Daniel Selmeczi   HU
2. místo   Tomáš Klement   SK
3. místo      Schultes Peter     DE 

 2. barevná - sladká voda

1. místo   Petteri Viljakainen         FI
2. místo   Bettina Balnis                 DE
3. místo      Schultes Peter                DE

 3.  barevná - slaná voda

1. místo   Salvatore Ianniello      IT
2. místo   Montse Grillo               ES
3. místo      Petteri Viljakainen       FI

 4.  bazénová a kreativní fotografie

1. místo   Nicholas Samaras       GR
2. místo   Pietro Cremone           IT
3. místo     

Petra Kelement  Áčová   SK

 5.  začínající autor

1. místo   Sergey Lazarev     RU
2. místo   Paolo Fontenella    IT
3. místo      Mario Bonelli         IT    

 Galerie vítězných fotografií:http://apl.paftachov.cz/www/front/winners

 6. sladká voda nejlepší fotografie českého autora   -   Milan Benc    CZ

7. MČR ve fotografování pod vodou

1. místo   Ladislav Smelík   CZ
2. místo   Václav  Krpelík     CZ
3. místo      Petr Horák  CZ

9. kreslený humor 

1. místo   Vladimír Dvořák
2. místo   Roman Kelbich
3. místo      Jiří Cermon

 10. Cena svazu potápěčů- Cena diváka za fotografii Grillo Montse ES

 

PAF Tachov 2015       Film

GRAND PRIX                             

Serge Dumont (FR)        Hidden Paradise - Nature returns to a forgotten Lake 

Potápěčský amatérský film

1. místo   Gino Rosiers (BE)                      Nithing is what it seems Part 1: Cheting the eye
2. místo   Leonardo Sergiani (IT)             The Island of joy
3. místo     

Élodie Turpin (SP)                      

Tales of the sand

Potápěčský profesionální film 

1. místo   Ulf Marquardt (DE)                      Hamilton’s Journey - Manatees in New Light
2. místo   Ciril Mlinar (SL) A hot spot in the cold darknes
3. místo      Vlasta Urban (CZ) Apneaman na Azorských ostrovech

 Profesionální filmy o vodě

1. místo   Zdeněk Partyngl (CZ)               Guiseppe Garibaldi... potopení italského pancéřového křižníku
2. místo   Hugo Habrman (CZ) Derbandikhan Dam
3. místo      neuděleno  

 Audiovizuální program

1. místo   Roman Luc (BE)                       The lady at the lake
2. místo   Filip Staes (BE) Palau Pef
3. místo      Massimo Giorgetta (IT) The Biodiversity of Marine Park of Raja Ampat

Dětská výtvarná soutěž  -  Podmořský svět očima dětí

Malba, kresba, grafika (6-12 let)

1. místo   Tereza Kepková - 11 let, Renata Polanská - 12 let, Andrea Janečková - 12 let, ZŠ, Nezvěstice
2. místo   Nina Kováčiková, 10 let, ZŠ Přimda
3. místo      Tereza Stejskalová, 11 let, ZŠ Přimda

 V této kategorii bylo hodnoceno 357 prací (375 dětí).

Keramika (6-12 let)

1. místo   David Müller, 7 let, ZUŠ Tachov
2. místo   Markéta Balá, 12 let, ZUŠ Tachov
3. místo      Denisa Hrušková, 12 let, Gymnázium Stříbro

 V této kategorii bylo hodnoceno 30 prací (37 dětí).

Malba, kresba, grafika (13-18 let)

1. místo   Tereza Svobodová, 14 let, ZUŠ Tachov
2. místo   Lenka Košvancová, 13 let, ZUŠ Tachov
3. místo      Kateřina Havránková, 17 let, ZUŠ Tachov

 V této kategorii bylo hodnoceno 67 prací (70 dětí).

 Keramika (13-18 let)

1. místo   Marie Beňáková, ZŠ a MŠ, P. Jilemnického, Tachov
2. místo   Pavel Hovora, 14 let, DDM Planá
3. místo      Kolektiv žáků 7. - 9. třídy, ZŠ a MŠ, P. Jilemnického, Tachov

V této kategorii bylo hodnoceno 11 prací (18 dětí).

NEHODNOCENÉ PRÁCE z důvodu špatného popisu, nedodržení daných rozměrů a nemožnosti zařazení do příslušné kategorie:  21 prací