42. ročník - PAF Tachov se koná 6. - 8. března 2020           Zahájení příjmu soutěžních prací 1. ledna 2020

PAF 2010 výsledky

Grand Prix

Hugo Habrman CZ - Tajemství ukrytá pod hladinou I.a II.díl

Amatérské filmy

umístěníjméno, státdílo
1. místo Leonardo Sergiani IT Sirenia'sTrue Life
2. místo Marcus Prothmann DE H.O.P. - Making of Pool - Position
3. místo René Huezey FR Rencontre

Profesionální filmy

umístěníjméno, státdílo
1. místo Neuděleno  
2. místo Kamil Balzar CZ Podmořská setkávání
3. místo René Huezey FR Martina Balzarová – podmořská fotografka a bioložka

Zvláštní ceny

 jméno, státdílo
Za práci s detailem Kris Wilk CA Christmas in July
Za autentickou reportáž Marcus Prothmann DE (N)Ice Dive
Za kameru a střih Leonardo Sergiani IT Sirenia'sTrue Life
Divácky nejúspěšnější film Hugo Habrman CZ Tajemství ukrytá pod hladinou I.a II.díl
Divácky nejúspěšnější fotografie Saygun Duran TR  
Divácky nejúspěšnější portfolio Jiří Řezníček CZ  

Top Photo - Martin Strmiska SK (1. Místo autorské portfolio)

Autorské portfolio

umístěníjméno, stát
1. místo Top Photo
2. místo Tomáš Kotouč CZ
3. místo Dániel Selmeczi HU

Bazénová fotografie

umístěníjméno, stát
1. místo Dániel Salmeczi HU
2. místo Csaba Tokolyi HU
3. místo Pavel Bohoněk CZ

Barevná fotografie - sladká voda

umístěníjméno, stát
1. místo Alessio Viora IT
2. místo Ivan Vychodil CZ
3. místo Jiří Řezníček CZ

Černobílá fotografie

umístěníjméno, stát
1. místo Helmuth Theiss DE
2. místo Christian Skauge NOR
3. místo Jindřich Reichmann CZ

Barevná fotografie - slaná voda

umístěníjméno, stát
1. místo Jiří Řezníček CZ
2. místo Saygun Dura TR
3. místo Alexey Zaycev RU

Začínající autor

umístěníjméno, stát
1. místo Elena Khoreva RU
2. místo Barbora Novotná CZ
3. místo Josef Krouza CZ

Kreativní fotografie

umístěníjméno, stát
1. místo Csaba Tokolyi HU
2. místo Thomas Heckmann DE
3. místo Giordano Cipriani IT

Dětská fotografie

umístěníjméno, stát
1. místo Nastya Pokhomova UA
2. místo Ekaterina Nosenko UA
3. místo Maria Melamed RU

Malba, kresba 6 - 12 let

umístěníjméno, stát
1. místo třída 4.B ZŠ Kostelní CZ
2. místo Pavla Hrušková, 11 let CZ
3. místo Martin Rössler, 8 let CZ

Keramika 6 - 12 let

umístěníjméno, stát
1. místo Jakub Janča, 9 let CZ
2. místo Vojtěch Cink, 9 let CZ
3. místo Kateřina Savková, 10 let CZ

Malba, kresba 13 - 18 let

umístěníjméno, stát
1. místo Michaela Blumová, 13 let CZ
2. místo třída 4.A Gymnázium Tachov CZ
3. místo Jana Popelková, 18 let CZ

Keramika 13 - 18 let

umístěníjméno, stát
1. místo Michaela Blumová, 13 let CZ
2. místo Eliška Podlesná, 14 let CZ
3. místo Dorota Vaďurová, 13 let CZ
 

 logo1

tachov2

 SomethingSpecial8

 

hledání