40. ročník - PAF Tachov se koná 23. - 25. března 2018              Uzávěrka příjmu soutěžních prací je 10. března 2018

Výsledky 2018

Filmy

Filmová festivalová porota

  • MiroslavHrdý CZ - Předseda         
  • Vladimír Kroc
  • Hugo Habrman
  • Robert Jíša

 

GRAND PRIX 

Olivier & Greet Van Den Broeck              MUS /  Pisciforms    

Vyhrává - Diving on the boat  Ondina 

Potápěčské filmy – amatérské filmy

  1. Tashin Ceylan TUR / Pearl Mullet
  2. John Van Lent NLD / What I like about Statia
  3. Světlana Jägerová CZE / Mexiko Yukatán freediving

Potápěčské filmy – profesionální filmy

  1. Florian Guthknecht DEU / Wild Caribbean - rythms of life
  2. Lerner Balazs HUN / Underwater wilderness
  3. Miroslav Náplava CZE / Strach má velké zuby

Filmy o vodě – amatérské filmy

Cena nebyla udělena

Filmy o vodě – profesionální filmy

  1. Florian Guthknecht DEU / Návrat hlavatky podunajské
  2. Edward Snijders NDL / Cor en Henk
  3. Josef Krček CZE / Vltava – I nejmenší pramen zpívá

 

Začínající autor: Kategorie není obsazena

 

AV prezentace 

  1. Gaetano Anzalone IT / Calypso
  2. Bruno Van Saen BE / Havaiki and the 4 elements of nature
  3. Filip Staes / Western cape

 

Fotografie

Foto festivalová porota

  • Václav Kříž CZ - Předseda
  • Danny Van Belle - BE
  • Kráčmar Jakub CZ
  • Vitry Huques - MU
  • Tobias Friedrich DEU
  • Olga Kamenskaya – RUS
  • Irina Kochergina – RUS
  • Peter Áč - SK

Autorské portfolio - Top fotograf

  1. Martin Strmiska SK -  Top fotograf 
  2. Salvatore Ianniello IT
  3. Marco Gargiulo IT

 

Top fotografie   Bruno Van Saen  BE  -  Ribbon eel

 

Černobílá fotografie

  1. Martin Strmiska SK / Railway to the past
  2. Paolo Bausani IT/ Magic Mirror
  3. Viora Alessio IT/ Ghiaccio B&w                               

Barevná fotografie – sladká voda

  1. Martin Strmiska SK / Trouts in the heat
  2. Margit Sablowski DE / Under the bubble           
  3. Martin Strmiska SK / Hairy kiss              

Barevná fotografie – slaná voda

  1. Marco Gargiulo IT / Elevation                  
  2. Marchione Giacomo IT / The rider: Tiger shrimp
  3. Martin Strmiska SK / The hunter

Bazénová a kreativní fotografie

  1. Killer Konstantin DE / The true illusion 
  2. Thoas Heckmann DE / Amphore
  3. Viktor Vrbovský CZ / 1-2-3       

Začínající autor

  1. Tereza Hájíčková CZ / Grey reef shark
  2. Radim Vácha CZ / Štika – lom Borek
  3. Martin Vokoun CZ / Plžík na výsluní

MČR Fotografování pod vodou

  1. Radan Vitoul    CZ
  2. Michal Černý CZ
  3. Ivan Vychodil CZ

Cena dětského diváka  - Marco Gargiulo IT /

Cena diváka – Cena české potápěčské asociace  - Michal Černý CZ /

 

Kreslený humor

  1. Marcel Čižmár
  2. Václav Veverka
  3. Karel Urban

Dětská výtvarná práce

Kategorie 6-12 let

Malování, kreslení, grafika

  1. 1. Magdalena Černá - ZUŠ Jagellonská, Plzeň
  2. 2. Kateřina Součková- ZUŠ Jagellonská, Plzeň
  3. 3. Vojtěch Zeiner- ZUŠ Františkovy Lázně

Keramika

  1. 1. Marie Fouňová - ZUŠ Planá
  2. 2. Natálie Bukvová- ZUŠ Planá
  3. 3. Filip Kyncl - ZUŠ Františkovy Lázně

Kategorie 6-12 let

Malování, kreslení, grafika

  1. 1. Viktorie Chejnovská- ZUŠ Tachov
  2. 2. Zuzana Jirková – ZŠ Přimda
  3. 3. Adéla Vosková - ZUŠ Horažďovice

Keramika

  1. 1. Adéla Stodolová- ZUŠ Planá
  2. 2. Silvie Radová- DDM Stříbro
  3. 3. Roman Károly- ZŠ a MŠ Tachov, P. Jilemnického ul

 logo1

tachov2

 

hledání